Nebankovní půjčka bez registru a zástavy a všechny ostatní informace na webu mají sloužit jako přehled a mají informovat o finančních produktech které
jsou na trhu. Informace jsou informativní a bez záruky - finanční produkty
se mohou měnit v závislosti na typu, druhu a čase ve kterém jsou nabízeny. Neručíme za inzeráty, ani za jejich obsah. Stránky obsahují obecné informace o půjčkách i o konkrétních typech půjček podle Vašich požadavků. Půjčky pro nezaměstnané jsou půjčky s mnoha podobami. V úvěrovém sektoru se označují jako půjčky bez prokazování příjmu, nabízené nebankovním sektorem, protože bankovní instituce si mohou více dovolit své zákazníky vybírat a nechtějí žádná rizika a zbytečné komplikace po poskytnutí půjček. Úvěrovým podtématem půjček pro nezaměstnané mohou být půjčky pro ženy na mateřské dovolené, kde se ale předpokládá, že partner je zaměstnán a může svůj příjem doložit.

Nebankovní půjčka Provident
Provident nabízí nebankovní půjčky a úvěry pro široké spektrum klientů. Každou žádost posuzuje individuálně, s přihlédnutím k aktuální situaci. Nízké příjmy nehrají u Providenta hlavní roli. Půjčky poskytuje na základě dostatečných informací získaných přímo od klientů a to i bez nahlížení do registrů. Formulář, který slouží k předběžnému posouzení půjčky, můžete najít na příslušných webových stránkách. Hotovost můžete mít k dispozici okamžitě při podpisu smlouvy, případně za několik dní na vašem běžném účtu.

Splátkový kalendář


Zřejmě největší chybu udělá dlužník při určitých problémech se splácením půjčky (ostatně i tehdy, když zatím splácí tak, jak má) ve chvíli, když zvolí taktiku ,,mrtvého brouka“ (domnívá se, že se na jeho nesrovnalosti jaksi pozapomene), nebo se dokonce začne skrývat. Odborníci těmto lidem radí, aby se v jejich vlastním zájmu co nejdříve spojili s věřitelskou společností a informovali ji o své situaci. Mnoho lidí nemá vůbec žádný přehled o tom, kolik dluží, kolik mají měsíčně platit, velká část ani neotvírá došlou korespondenci. Někdy bývá i v zájmu věřitelů, aby klientovi z takové situace pomohli. Existují totiž postupy, jak vyjít dlužníkovi vstříc. Jedním z nich je dobře rozvržený splátkový kalendář, tedy tzv. individuální splátkový kalendář. Pokud si klient přeje posun plateb oproti standardnímu splátkovému kalendáři, tak dochází k úročení. Pokud se společnost dohodne s klientem co nejdříve, někdy mu umožní odklad splátek nebo prodloužení doby splatnosti a tím snížení splátek i bez jakýchkoli poplatků. Každý případ by měly věřitelské firmy řešit individuálně. Pokud klient neví, jaký splátkový kalendář by mu nejlépe vyhovoval, může vyhledat pomoc nejenom u pracovníků společnosti, které dluží peníze, ale i u občanských poraden (např. SPES). Pokud přijde dlužník s předem připraveným splátkovým kalendářem například od občanské poradny, může se tento návrh stát podkladem pro jednání. Konečný splátkový kalendář je vždy výsledkem jednání mezi úvěrovou společností a jejím klientem.


On-line kalkulátory splácení

Na mnohých stránkách finančních společností lze využít služeb on-line kalkulátorů pro výpočet hypotečního, spotřebitelského či kontokorentního úvěru včetně přehledného grafu. Fungují tak, že zadáte základní údaje jako je výši úvěru, dobu, na kterou si peníze půjčujete a periodu splácení. Samozřejmě také úrokovou sazbu, za kterou vám nebankovní nebo bankovní instituce peníze půjčí. V tabulce se zobrazí výsledky. Tedy další pomocník lidem, kteří mají půjčku nebo o ní již vážně uvažují, a tedy potřebují alespoň předběžné údaje.


© Copyright 2024
[ochrana osobních údajů]
Pro zájemce o půjčku, kteří někdy v minulosti měli se splácením půjčky komplikace a nyní jsou zapsáni v registru dlužníků, mohou využít půjčky bez registru ihned, ale ani zde neuspějete, pokud jsou Vaše prohřešky příliš vysoké a půjčky jste v minulosti brali na příliš lehkou váhu. Kombinací pro zájemce s omezenými možnostmi poskytnutí půjček jsou půjčky od soukromých osob poskytované převážně obyčejnými fyzickými osobami. Zde jsou ale velmi vysoká rizika a obecně se doporučují až jako konečné možné řešení. Úplně jiným úvěrovým okruhem jsou půjčky pro začínající podnikatele, kde doložit příjem nelze a musí se spoléhat především na nebankovní sektor. GE money bank internet banka patří mezi nejprofesionálnější služby na českém internetbankingu. Uživatelé mají často problém s Poštovní spořitelna a přihlášení internetbanking a ptoto jsme napsali krátký praktický článek a přesměrovali je na internetbanking.