Nebankovní půjčka bez registru a zástavy a všechny ostatní informace na webu mají sloužit jako přehled a mají informovat o finančních produktech které
jsou na trhu. Informace jsou informativní a bez záruky - finanční produkty
se mohou měnit v závislosti na typu, druhu a čase ve kterém jsou nabízeny. Neručíme za inzeráty, ani za jejich obsah. Stránky obsahují obecné informace o půjčkách i o konkrétních typech půjček podle Vašich požadavků. Půjčky pro nezaměstnané jsou půjčky s mnoha podobami. V úvěrovém sektoru se označují jako půjčky bez prokazování příjmu, nabízené nebankovním sektorem, protože bankovní instituce si mohou více dovolit své zákazníky vybírat a nechtějí žádná rizika a zbytečné komplikace po poskytnutí půjček. Úvěrovým podtématem půjček pro nezaměstnané mohou být půjčky pro ženy na mateřské dovolené, kde se ale předpokládá, že partner je zaměstnán a může svůj příjem doložit.

Nebankovní půjčka Provident
Provident nabízí nebankovní půjčky a úvěry pro široké spektrum klientů. Každou žádost posuzuje individuálně, s přihlédnutím k aktuální situaci. Nízké příjmy nehrají u Providenta hlavní roli. Půjčky poskytuje na základě dostatečných informací získaných přímo od klientů a to i bez nahlížení do registrů. Formulář, který slouží k předběžnému posouzení půjčky, můžete najít na příslušných webových stránkách. Hotovost můžete mít k dispozici okamžitě při podpisu smlouvy, případně za několik dní na vašem běžném účtu.

Refinancování půjček


Refinancování půjček dnes v tuzemsku nabízí témeř každá banka. Jde jistě o zajímavý způsob, jak vyřešit problémovou finanční situaci vzniklou kvůli dluhům. Vše má ale své rozumné meze. Refinancování nevýhodných půjček, v důsledku kterých už je exekuce na nemovitost zanesena na katastru, banky poskytnou jen stěží. Obvykle též nahlížejí do bankovního registru dlužníků. Naštěstí pro klienta ale nebývají ani případné záznamy rozhodující. Přesto nebankovní společnosti řeší i situaci, kdy už je exekuční záznam u nemovitosti zanesen v katastru. Konkrétně se jedná například o realitní kanceláře.

Postup je takový, že klient navštíví (informuje) určitou realitní kancelář (může se jednat i o jiný typ nebankovní společnosti), která na základě plné moci kontaktuje věřitele. Ten vyčíslí dluh, který u něj dotyčný klient má, a nebankovní společnost dluh uhradí ze svých prostředků. Nejprve však s klientem sepíše zástavní smlouvu a případně i jiné smlouvy k dané nemovitosti (např. smlouvu o nařízení předkupního práva) a klientovi zajistí úvěr (hypotéku) jinde. Podle záznamů v registru dlužníků si navíc ověří, zdali od někoho takový klient dostane příslušnou půjčku. Pokud ne, tak může být řešením třeba půjčka pro jiného nezadluženého člena rodiny, kterou mu bude dlužník splácet. Ve chvíli, kdy nebankovní společnost „zastupující” dlužníka dluh uhradí, věřitel vystaví pro katastr nemovitostí kvitanci (dobrozdání), že je dluh uhrazený či exekuce ukončená. Na nemovitost má pak zástavní právo právě nebankovní společnost poskytující refinancovaný úvěr.Obecná charakteristika refinancování půjčky:

· výše půjčky až do cca 3.000.000 Kč
· volitelná délka splácení bývá 12 měsíců až 30 let (individuálně dle investora)
· v případě využití na řešení exekuce může být doba splácení třeba 8 let
· možnost ručení nemovitostí třetí osoby
· k refinancování až pěti úvěrů od předchozích poskytovatelů
· půjčka zajištěna nemovitostí (nutný je výpis z listu vlastnictví, nabývací doklad a další listiny)


© Copyright 2024
[ochrana osobních údajů]
Pro zájemce o půjčku, kteří někdy v minulosti měli se splácením půjčky komplikace a nyní jsou zapsáni v registru dlužníků, mohou využít půjčky bez registru ihned, ale ani zde neuspějete, pokud jsou Vaše prohřešky příliš vysoké a půjčky jste v minulosti brali na příliš lehkou váhu. Kombinací pro zájemce s omezenými možnostmi poskytnutí půjček jsou půjčky od soukromých osob poskytované převážně obyčejnými fyzickými osobami. Zde jsou ale velmi vysoká rizika a obecně se doporučují až jako konečné možné řešení. Úplně jiným úvěrovým okruhem jsou půjčky pro začínající podnikatele, kde doložit příjem nelze a musí se spoléhat především na nebankovní sektor. GE money bank internet banka patří mezi nejprofesionálnější služby na českém internetbankingu. Uživatelé mají často problém s Poštovní spořitelna a přihlášení internetbanking a ptoto jsme napsali krátký praktický článek a přesměrovali je na internetbanking.