Nebankovní půjčka bez registru a zástavy a všechny ostatní informace na webu mají sloužit jako přehled a mají informovat o finančních produktech které
jsou na trhu. Informace jsou informativní a bez záruky - finanční produkty
se mohou měnit v závislosti na typu, druhu a čase ve kterém jsou nabízeny. Neručíme za inzeráty, ani za jejich obsah. Stránky obsahují obecné informace o půjčkách i o konkrétních typech půjček podle Vašich požadavků. Půjčky pro nezaměstnané jsou půjčky s mnoha podobami. V úvěrovém sektoru se označují jako půjčky bez prokazování příjmu, nabízené nebankovním sektorem, protože bankovní instituce si mohou více dovolit své zákazníky vybírat a nechtějí žádná rizika a zbytečné komplikace po poskytnutí půjček. Úvěrovým podtématem půjček pro nezaměstnané mohou být půjčky pro ženy na mateřské dovolené, kde se ale předpokládá, že partner je zaměstnán a může svůj příjem doložit.

Nebankovní půjčka Provident
Provident nabízí nebankovní půjčky a úvěry pro široké spektrum klientů. Každou žádost posuzuje individuálně, s přihlédnutím k aktuální situaci. Nízké příjmy nehrají u Providenta hlavní roli. Půjčky poskytuje na základě dostatečných informací získaných přímo od klientů a to i bez nahlížení do registrů. Formulář, který slouží k předběžnému posouzení půjčky, můžete najít na příslušných webových stránkách. Hotovost můžete mít k dispozici okamžitě při podpisu smlouvy, případně za několik dní na vašem běžném účtu.

Půjčky bez registru


Půjčky bez registru jsou lehce zavádějící název tohoto druhu poskytování peněz. Jestliže hovoříme o půjčkách bez registru, máme tím na mysli půjčky, které jsou vypláceny i bez toho, aby věřitel (banka nebo nebankovní společnost) nahlížel do některého z registrů dlužníků. Tou je samozřejmě již písemný doklad o uzavření půjčky, který každý profesionální věřitel vždy sepisuje. Půjčky bez registru jsou z podstaty věci lákavé zejména pro lidi, kteří se ocitli „na indexu“ některých poskytovatelů, protože v minulosti spláceli jinak než řádně. Může se to týkat i případů „půjčky na půjčku“, kdy si lidé půjčují proto, aby mohli splácet stávající půjčku. Což už se také nezřídka stává. Takové řešení krátkodobě vzniklý problém vyřeší, ale z dlouhodobého hlediska jde o nebezpečný a nezodpovědný experiment.

Splatnost půjčky bez registru není zpravidla větší než 3-5 let. Půjčka se dá podobně jako půjčky bez prokázání o příjmu zařídit po telefonu nebo po internetu (samozřejmě jen předběžné záležitosti). Jsou obvykle až do výše 250 000,- Kč.

Co se (ne)nahlížení do registrů dlužníků týče, tak Centrální registr úvěrů (CRÚ) provozovaný ČNB eviduje pouze údaje o právnických osobách a fyzických osobách podnikatelích. Ovšem existují i jiné registry dlužníků. Například Centrální registr dlužníků České republiky (CERD). Jde o největší národní i nadnárodní bankovní a nebankovní informační systém, který umožňuje vyhledávat nesplacené závazky osob a ekonomických subjektů.

Zprostředkovává zobrazení údajů vedených v jednotlivých členských registrech státní správy, bankovních registrů, databází soukromých subjektů apod. No a jsou zde další bankovní i nebankovní registry (nebankovní půjčky). Připomeňme už výše uvedený Nebankovní registr klientských informací (NRKI) či Bankovní registr klientských informací společnosti Czech Banking Credit Bureau, a.s.

Občas se stává, že banka klientovi odmítá půjčit s tím, že už někde dluží, on si však třeba ani není žádného dluhu vědom. Vysvětlením bývá to, že je evidován jako dlužník v některém z bankovních úvěrových registrů a banka to při ověřování jeho důvěryhodnosti vezme v úvahu. Poté člověk, který nutně potřebuje půjčit, obvykle využívá služeb nebankovních firem.


© Copyright 2024
[ochrana osobních údajů]
Pro zájemce o půjčku, kteří někdy v minulosti měli se splácením půjčky komplikace a nyní jsou zapsáni v registru dlužníků, mohou využít půjčky bez registru ihned, ale ani zde neuspějete, pokud jsou Vaše prohřešky příliš vysoké a půjčky jste v minulosti brali na příliš lehkou váhu. Kombinací pro zájemce s omezenými možnostmi poskytnutí půjček jsou půjčky od soukromých osob poskytované převážně obyčejnými fyzickými osobami. Zde jsou ale velmi vysoká rizika a obecně se doporučují až jako konečné možné řešení. Úplně jiným úvěrovým okruhem jsou půjčky pro začínající podnikatele, kde doložit příjem nelze a musí se spoléhat především na nebankovní sektor. GE money bank internet banka patří mezi nejprofesionálnější služby na českém internetbankingu. Uživatelé mají často problém s Poštovní spořitelna a přihlášení internetbanking a ptoto jsme napsali krátký praktický článek a přesměrovali je na internetbanking.