Nebankovní půjčka bez registru a zástavy a všechny ostatní informace na webu mají sloužit jako přehled a mají informovat o finančních produktech které
jsou na trhu. Informace jsou informativní a bez záruky - finanční produkty
se mohou měnit v závislosti na typu, druhu a čase ve kterém jsou nabízeny. Neručíme za inzeráty, ani za jejich obsah. Stránky obsahují obecné informace o půjčkách i o konkrétních typech půjček podle Vašich požadavků. Půjčky pro nezaměstnané jsou půjčky s mnoha podobami. V úvěrovém sektoru se označují jako půjčky bez prokazování příjmu, nabízené nebankovním sektorem, protože bankovní instituce si mohou více dovolit své zákazníky vybírat a nechtějí žádná rizika a zbytečné komplikace po poskytnutí půjček. Úvěrovým podtématem půjček pro nezaměstnané mohou být půjčky pro ženy na mateřské dovolené, kde se ale předpokládá, že partner je zaměstnán a může svůj příjem doložit.

Nebankovní půjčka Provident
Provident nabízí nebankovní půjčky a úvěry pro široké spektrum klientů. Každou žádost posuzuje individuálně, s přihlédnutím k aktuální situaci. Nízké příjmy nehrají u Providenta hlavní roli. Půjčky poskytuje na základě dostatečných informací získaných přímo od klientů a to i bez nahlížení do registrů. Formulář, který slouží k předběžnému posouzení půjčky, můžete najít na příslušných webových stránkách. Hotovost můžete mít k dispozici okamžitě při podpisu smlouvy, případně za několik dní na vašem běžném účtu.

Půjčky bez potvrzení o příjmu


Jedná se o půjčku typickou právě pro nebankovní sektor. Jsou poskytovány i bez nahlížení do výše uvedeného Nebankovního registru klientských informací (viz Půjčky bez registru). Jsou navíc vystaveny velmi rychle - i do dvou dnů. Finanční instituce jsou ochotny na půjčky bez potvrzení o příjmu půjčovat v zásadě pouze menší objemy peněz. Pokud klient žádá vyšší částku, pak je nutná záruka adekvátní výši půjčky - např. dům nebo automobil. Důvod takového postupu je jednoduchý – věřitelské firmy si kryjí záda.

Firmy poskytující půjčky bez potvrzení o příjmu sázejí na to, že vždy existuje určité procento žadatelů, kteří jsou odmítnuti klasickými bankami. Dá se říci, že počet těchto lidí neustále stoupá. V případě půjček bez potvrzení o příjmu jde zejména o nezaměstnané a maminky na mateřské dovolené, které nemohou doložit výši svých příjmů, což vyžaduje většina bank. Z tohoto důvodu se tito lidé stávají častými klienty nebankovního sektoru.

Klient by však měl být opatrný zvláště při podpisu smlouvy. Pokud má jakékoliv pochybnosti o poskytovateli půjčky, měl by si smlouvu přečíst v klidu doma, je výhodné se poradit i s někým dalším (s právníkem, či alespoň s někým, kdo má s tímto zkušenosti). Tak jako v celém úvěrovém finančním sektoru, i zde existují nepoctiví věřitelé. Případné negativní následky zvyšuje i fakt, že řada soukromých subjektů požaduje citlivé informace, jako jsou majetkové poměry žadatele o půjčku, jeho zdravotní stav či rodinné zázemí. Na to všechno by se měl klient připravit.


# Doporučení: Ověřte si výši úroků. Pozor na záměnu roční a měsíční úrokové sazby a také doby splácení. V žádném případě neplaťte předem žádné poplatky. Zvažte možnost pojištění schopnosti splácet půjčku. Celou smlouvu si před podpisem několikrát přečtěte a promyslete všechna možná rizika!


© Copyright 2024
[ochrana osobních údajů]
Pro zájemce o půjčku, kteří někdy v minulosti měli se splácením půjčky komplikace a nyní jsou zapsáni v registru dlužníků, mohou využít půjčky bez registru ihned, ale ani zde neuspějete, pokud jsou Vaše prohřešky příliš vysoké a půjčky jste v minulosti brali na příliš lehkou váhu. Kombinací pro zájemce s omezenými možnostmi poskytnutí půjček jsou půjčky od soukromých osob poskytované převážně obyčejnými fyzickými osobami. Zde jsou ale velmi vysoká rizika a obecně se doporučují až jako konečné možné řešení. Úplně jiným úvěrovým okruhem jsou půjčky pro začínající podnikatele, kde doložit příjem nelze a musí se spoléhat především na nebankovní sektor. GE money bank internet banka patří mezi nejprofesionálnější služby na českém internetbankingu. Uživatelé mají často problém s Poštovní spořitelna a přihlášení internetbanking a ptoto jsme napsali krátký praktický článek a přesměrovali je na internetbanking.