Nebankovní půjčka bez registru a zástavy a všechny ostatní informace na webu mají sloužit jako přehled a mají informovat o finančních produktech které
jsou na trhu. Informace jsou informativní a bez záruky - finanční produkty
se mohou měnit v závislosti na typu, druhu a čase ve kterém jsou nabízeny. Neručíme za inzeráty, ani za jejich obsah. Stránky obsahují obecné informace o půjčkách i o konkrétních typech půjček podle Vašich požadavků. Půjčky pro nezaměstnané jsou půjčky s mnoha podobami. V úvěrovém sektoru se označují jako půjčky bez prokazování příjmu, nabízené nebankovním sektorem, protože bankovní instituce si mohou více dovolit své zákazníky vybírat a nechtějí žádná rizika a zbytečné komplikace po poskytnutí půjček. Úvěrovým podtématem půjček pro nezaměstnané mohou být půjčky pro ženy na mateřské dovolené, kde se ale předpokládá, že partner je zaměstnán a může svůj příjem doložit.

Nebankovní půjčka Provident
Provident nabízí nebankovní půjčky a úvěry pro široké spektrum klientů. Každou žádost posuzuje individuálně, s přihlédnutím k aktuální situaci. Nízké příjmy nehrají u Providenta hlavní roli. Půjčky poskytuje na základě dostatečných informací získaných přímo od klientů a to i bez nahlížení do registrů. Formulář, který slouží k předběžnému posouzení půjčky, můžete najít na příslušných webových stránkách. Hotovost můžete mít k dispozici okamžitě při podpisu smlouvy, případně za několik dní na vašem běžném účtu.

Půjčky pro cizince


Jestliže jsou cizinci u nás v některých ohledech diskriminováni, pak v případě zadlužení mají skoro stejná práva jako čeští občané. Číhají na ně však i podobná rizika jako na Čechy. Alespoň tak to vyplývá z nabídek některých bank i nebankovních úvěrových firem.

Třeba ČSOB poskytuje cizincům k soukromým účelům Půjčku na lepší bydlení a Půjčku na cokoli. První půjčka je účelová, jinými slovy jsou peníze převedeny přímo na účet prodávajícího či jiného poskytovatele nějaké služby. Druhá půjčka je neúčelová, to znamená, že prostředky jsou převedeny na účet žadatele a ten nemusí prokazovat účel jejich dalšího použití. Podmínkou je občanství v rámci Evropské unie a zemí Evropského hospodářského prostoru. V případě občana mimo EU a EHP se musí jednat o občana s trvalým nebo dlouhodobým pobytem v ČR (doba dlouhodobého pobytu musí přesahovat dobu splatnosti úvěru) a současně musí tento žadatel pobírat pravidelný příjem pocházející z ČR nebo mít příjem z podnikání v ČR (oprávnění k podnikání musí být vydáno v ČR). Takový člověk musí být starší 18 let, v době splatnosti úvěru nepřesáhnout 67 let věku a vyhovět dalším náležitostem (např. prokázat důvěryhodnost a schopnost splácet).

V případě, že by se zahraniční žadatel obrátil na Českou spořitelnu a žádal by například o úvěr ve výši 25 000,- Kč, pak by byl řešen nabídkou Chytré karty - jedná se o kreditní kartu. Ke zřízení této karty je potřeba navštívit pobočku České spořitelny, a.s. a vzít s sebou platný občanský průkaz, popřípadě platný cestovní doklad a potvrzení o trvalém pobytu na území ČR. Vzhledem k tomu, že se jedná o úvěrový produkt, je potřeba doložit i potvrzení o příjmu od zaměstnavatele na formuláři ČS, a.s.

Nebankovní Cetelem ČR a.s. pak nabízí úvěry občanům, kteří mají české nebo slovenské občanství. Podmínkou je věk 18-65 let, trvalý pracovní poměr nebo důchod, trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR a zařízený bankovní účet.


© Copyright 2024
[ochrana osobních údajů]
Pro zájemce o půjčku, kteří někdy v minulosti měli se splácením půjčky komplikace a nyní jsou zapsáni v registru dlužníků, mohou využít půjčky bez registru ihned, ale ani zde neuspějete, pokud jsou Vaše prohřešky příliš vysoké a půjčky jste v minulosti brali na příliš lehkou váhu. Kombinací pro zájemce s omezenými možnostmi poskytnutí půjček jsou půjčky od soukromých osob poskytované převážně obyčejnými fyzickými osobami. Zde jsou ale velmi vysoká rizika a obecně se doporučují až jako konečné možné řešení. Úplně jiným úvěrovým okruhem jsou půjčky pro začínající podnikatele, kde doložit příjem nelze a musí se spoléhat především na nebankovní sektor. GE money bank internet banka patří mezi nejprofesionálnější služby na českém internetbankingu. Uživatelé mají často problém s Poštovní spořitelna a přihlášení internetbanking a ptoto jsme napsali krátký praktický článek a přesměrovali je na internetbanking.