Nebankovní půjčka bez registru a zástavy a všechny ostatní informace na webu mají sloužit jako přehled a mají informovat o finančních produktech které
jsou na trhu. Informace jsou informativní a bez záruky - finanční produkty
se mohou měnit v závislosti na typu, druhu a čase ve kterém jsou nabízeny. Neručíme za inzeráty, ani za jejich obsah. Stránky obsahují obecné informace o půjčkách i o konkrétních typech půjček podle Vašich požadavků. Půjčky pro nezaměstnané jsou půjčky s mnoha podobami. V úvěrovém sektoru se označují jako půjčky bez prokazování příjmu, nabízené nebankovním sektorem, protože bankovní instituce si mohou více dovolit své zákazníky vybírat a nechtějí žádná rizika a zbytečné komplikace po poskytnutí půjček. Úvěrovým podtématem půjček pro nezaměstnané mohou být půjčky pro ženy na mateřské dovolené, kde se ale předpokládá, že partner je zaměstnán a může svůj příjem doložit.

Nebankovní půjčka Provident
Provident nabízí nebankovní půjčky a úvěry pro široké spektrum klientů. Každou žádost posuzuje individuálně, s přihlédnutím k aktuální situaci. Nízké příjmy nehrají u Providenta hlavní roli. Půjčky poskytuje na základě dostatečných informací získaných přímo od klientů a to i bez nahlížení do registrů. Formulář, který slouží k předběžnému posouzení půjčky, můžete najít na příslušných webových stránkách. Hotovost můžete mít k dispozici okamžitě při podpisu smlouvy, případně za několik dní na vašem běžném účtu.

Bankovní půjčky

Půjčíme, ale prověříme!


Bankovní půjčky se pyšnínižším úrokem, a to z důvodu většího prověření klienta. Tedy půjčka má vyjít klienta levněji. Vyžadují však zpravidla doklad o výši příjmu. U vyšších částek může banka požadovat i ručitele nebo ručení pomocí nemovitosti.


Některé banky jsou již dnes schopny a ochotny půjčit požadovanou částku do několika hodin (maximálně dnů), a to i bez potvrzení o výši příjmu, jen na základě dostatečného prokázání totožnosti (občanský průkaz + druhý doklad totožnosti - řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list…) a náhledu do registru dlužníků. Ten se stává téměř nepostradatelnou pomůckou bankovních, ale i nebankovních úvěrových společností a institucí.


Nebankovní registr klientských informací (NRKI) si klade za cíl informovat věřitelské subjekty o záležitostech vypovídajících o bonitě, důvěryhodnosti a platební morálce jejich (potenciálních) klientů. NRKI přispívá ke zjednodušení a ke zprůhlednění vztahů mezi věřitelem a dlužníkem. Klade si za cíl zlepšit informovanost věřitelských subjektů a koneckonců i celé veřejnosti.


Podle jeho údajů dosáhla průměrná výše spotřebitelských úvěrů v nebankovním registru v červenci tohoto roku 128,5 tisíc korun. Jak vyplývá z pololetních statistik, tak v meziročním srovnání to představuje nárůst o 20,4 %. Průměrná výše všech úvěrů evidovaných v NRKI se přitom zvýšila jen o 5,2 %. Celkový počet úvěrových a leasingových smluv evidovaných v nebankovním registru meziročně vzrostl o 620 tisíc na více než dva miliony. Počet smluv v bankovním registru se meziročně zvýšil o 1,9 milionu na 12,5 milionu.

Z těchto čísel jasně vyplývá, že bankovní půjčky jsou stále ještě populárnější. Přes výše uvedené výhody nebankovního půjčení peněz, ovšem z této formy půjčky mohou plynout určitá rizika, která se nevyplácí podceňovat. Hlavně si nemyslet, že mně se to přece nemůže stát.


© Copyright 2024
[ochrana osobních údajů]
Pro zájemce o půjčku, kteří někdy v minulosti měli se splácením půjčky komplikace a nyní jsou zapsáni v registru dlužníků, mohou využít půjčky bez registru ihned, ale ani zde neuspějete, pokud jsou Vaše prohřešky příliš vysoké a půjčky jste v minulosti brali na příliš lehkou váhu. Kombinací pro zájemce s omezenými možnostmi poskytnutí půjček jsou půjčky od soukromých osob poskytované převážně obyčejnými fyzickými osobami. Zde jsou ale velmi vysoká rizika a obecně se doporučují až jako konečné možné řešení. Úplně jiným úvěrovým okruhem jsou půjčky pro začínající podnikatele, kde doložit příjem nelze a musí se spoléhat především na nebankovní sektor. GE money bank internet banka patří mezi nejprofesionálnější služby na českém internetbankingu. Uživatelé mají často problém s Poštovní spořitelna a přihlášení internetbanking a ptoto jsme napsali krátký praktický článek a přesměrovali je na internetbanking.