Nebankovní půjčka bez registru a zástavy a všechny ostatní informace na webu mají sloužit jako přehled a mají informovat o finančních produktech které
jsou na trhu. Informace jsou informativní a bez záruky - finanční produkty
se mohou měnit v závislosti na typu, druhu a čase ve kterém jsou nabízeny. Neručíme za inzeráty, ani za jejich obsah. Stránky obsahují obecné informace o půjčkách i o konkrétních typech půjček podle Vašich požadavků. Půjčky pro nezaměstnané jsou půjčky s mnoha podobami. V úvěrovém sektoru se označují jako půjčky bez prokazování příjmu, nabízené nebankovním sektorem, protože bankovní instituce si mohou více dovolit své zákazníky vybírat a nechtějí žádná rizika a zbytečné komplikace po poskytnutí půjček. Úvěrovým podtématem půjček pro nezaměstnané mohou být půjčky pro ženy na mateřské dovolené, kde se ale předpokládá, že partner je zaměstnán a může svůj příjem doložit.

Nebankovní půjčka Provident
Provident nabízí nebankovní půjčky a úvěry pro široké spektrum klientů. Každou žádost posuzuje individuálně, s přihlédnutím k aktuální situaci. Nízké příjmy nehrají u Providenta hlavní roli. Půjčky poskytuje na základě dostatečných informací získaných přímo od klientů a to i bez nahlížení do registrů. Formulář, který slouží k předběžnému posouzení půjčky, můžete najít na příslušných webových stránkách. Hotovost můžete mít k dispozici okamžitě při podpisu smlouvy, případně za několik dní na vašem běžném účtu.

Hypotéky pro mladé


Mladí lidé, kteří se chtějí postavit na vlastní nohy, to vůbec nemají jednoduché. Jako absolventi už nemají právo na studentské výhody na svých účtech, jako nezaměstnaní mají mizivé příjmy nebo jako čerstvě zaměstnaní jsou ve zkušební době a pobírají nástupní platy. Přitom plat je jedním z nejdůležitějších položek, pokud chcete požádat o hypotéku a začít bydlet ve svém. Mladí lidé se tak dostávají mezi dva mlýnské kameny – nemohou doložit své stabilní příjmy za delší období, nedisponují ani posledním daňovým přiznáním, pokud se rozhodli po škole podnikat, nebo dokonce nemohou sehnat několik měsíců zaměstnání, na druhou stranu ale chtějí bydlet ve svém.

Ale i pro takové existuje řešení. Trend hypoték bez nutnosti dokládat příjem je sice o něco finančně náročnější, zato pro mladé lidi vhodný. Navíc nyní lze tzv. hypotéky pro mladé kombinovat se státní podporou ve výši 1–4 % na nákup starších nemovitostí, pokud půjde o byt do 800 000 Kč nebo dům do 1 500 000 Kč. A to nemluvíme o možnosti kombinace s úvěrem od Státního fondu rozvoje bydlení ve výši až 300 000 Kč. Na velmi dobrou startovní pozici staví mladé žádající o hypotéku možnost využít naspořených finančních prostředků v rámci stavebního spoření.

Pro mladé lidi ale platí totéž, co pro ostatní žadatele o hypotéku – je nezbytné předem pečlivě prostudovat nabídku jednotlivých bankovních ústavů. Některé sice nepožadují doložení příjmu, ale budou požadovat ručitele. Další nepožadují ani to, ale jsou příliš drahé.


© Copyright 2024
[ochrana osobních údajů]
Pro zájemce o půjčku, kteří někdy v minulosti měli se splácením půjčky komplikace a nyní jsou zapsáni v registru dlužníků, mohou využít půjčky bez registru ihned, ale ani zde neuspějete, pokud jsou Vaše prohřešky příliš vysoké a půjčky jste v minulosti brali na příliš lehkou váhu. Kombinací pro zájemce s omezenými možnostmi poskytnutí půjček jsou půjčky od soukromých osob poskytované převážně obyčejnými fyzickými osobami. Zde jsou ale velmi vysoká rizika a obecně se doporučují až jako konečné možné řešení. Úplně jiným úvěrovým okruhem jsou půjčky pro začínající podnikatele, kde doložit příjem nelze a musí se spoléhat především na nebankovní sektor. GE money bank internet banka patří mezi nejprofesionálnější služby na českém internetbankingu. Uživatelé mají často problém s Poštovní spořitelna a přihlášení internetbanking a ptoto jsme napsali krátký praktický článek a přesměrovali je na internetbanking.